top of page
FAQ.png
 • Kdy bude k dispozici rozvrh?
  Na rozvrhu pracujeme a bude k dispozici během srpna.
 • Co je to ArtLab a jak bude fungovat?
  ArtLab je neřízený kreativní prostor, který bude k dispozici zapsaným dětem od 13:00 do 18:00, vždy v ten den, kdy docházejí do studia. Například pokud vaše dítě přijde dříve, než mu začíná studio, může počkat v ArtLabu. Nebo naopak, pokud skončí ve studiu a bude mít chuť ještě něco tvořit, může se přesunout do ArtLabu, kde bude k dispozici vždy jeden z průvodců.
 • Rádi bychom se přihlásili do ScioArt, ale bojíme se, že nám nebude vyhovovat termín.
  Každé studio bude probíhat dvakrát týdně, což znamená, že budete mít na výběr ze dvou dnů, kdy bude možné zapsané studio navštěvovat. Pokud by vám nevyhovoval ani jeden den, pokusíme se najít společné řešení.
 • Proč má ScioArt talentové zkoušky?
  Talentové zkoušky musíme mít ze zákona. Nicméně jim říkáme ScioArt Nanečisto a jde spíše o neformální setkání, popovídání si a poznání se navzájem.
 • Moje dítě se chce naučit hrát na kytaru. Nabízíte individuální lekce?
  Individuální lekce nenabízíme. Náš koncept je postaven na mezioborovosti, skupinové výuce a zkoumání různých druhů kreativní činnosti, aby se dítě rozvíjelo na všech možných úrovních. Pokud se však vaše dítě během roku v rámci svého studia rozhodne, že by si rádo prohloubilo znalosti v hraní na hudební nástroj či v nějaké výtvarné technice, poskytneme mu v rámci Mentorského programu individuální konzultaci o jeho potřebách a pomůžeme mu najít vhodné nástroje k jejich uskutečnění. Mentorský program připravujeme a bližší informace vám poskytneme v roce 2025.
star.png
star.png
star.png
star.png
star.png
star.png
star.png
bottom of page